SELECT YOUR LANGUAGE polish english

O FIRMIE

Naszymi odbiorcami są firmy z branży:
  • Gumowej
    - producenci opon samochodowych
    - producenci pasów transmisyjnych
    - producenci mieszanek
  • Przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Farb i lakierów

Jesteśmy firmą globalną realizującą dostawy surowców do miejsc wskazanych przez naszych klientów.
 

AKTUALNOŚCI

Forum Logistyczno - Transportowe dla przewoźników transportu drogowego!
+ 06.03.2018
Poznajmy się lokalnie!  – zapraszamy przewoźników z regionu konińskiego do udziału w Forum Logistyczno ...  czytaj całość


Inauguracja Roku Akademickiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie

W dniu 4 października 2016 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. W uroczystości uczestniczyli rektorzy niektórych uczelni w Polsce i zagranicą, przedstawiciele władz samorządowych Konia i powiatu konińskiego, pracownicy PWSZ, studenci oraz przedstawiciele naszej firmy tj. Prezes Sebastian Żabiński, Dyrektor Mariusz Bogusiewicz oraz Asystentka Zarządu Ewelina Głowacka.
Na szczególną uwagę zasługuje odznaczenie, które otrzymała Ewelina Głowacka w uznaniu zasług na rzecz rozwoju dydaktycznego i organizacyjnego uczelni. Medal wręczył Rektor PWSZ w Koninie, prof. Mirosław Pawlak. Wyróżnienie jest nagrodą za trwającą od ponad 3 lat współpracę naszej firmy z uczelnią w zakresie organizowania praktyk i staży studenckich oraz warsztatów dla studentów prowadzonych przez pracowników naszej firmy. Ewelina Głowacka jest również członkiem Rady Programowej na Wydziale Filologicznym oraz Komisji ds. Oceny Jakości Kształcenia. Natomiast Mariusz Bogusiewicz uczestniczy aktywnie w Konwencie PWSZ w Koninie. 
Współpraca z uczelnią jest dla naszej firmy okazją do dzielenia się  ze studentami wiedzą praktyczną i zdobytym doświadczeniem. Przyjmując studentów na praktyki i staże uzyskujemy możliwość promocji naszej firmy wśród studentów a także pozyskania w przyszłości potencjalnych pracowników. 
 
<
>